Erdoğan üç yılda çok değişti, çok

Erdoğan üç yılda çok değişti, çok

ERDOĞAN, ÜÇ YILLIK BAŞBAKANLIK SÜRECİNDE FİZİKSEL OLARAK BÜYÜK DEĞİŞİM GEÇİRDİ.

Erdoğan üç yılda çok değişti, çok
16px
24px
30.04.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan son bir haftadır yatakta. Geçen hafta sonu katıldığı Yozgat AKP Kongresi'nde ceketini çıkarıp terli terli ayazda kalınca kas spazmı geçiren Erdoğan, doktorların önerisiyle evinde bir hafta sert yatağa mahkum oldu. Türkiye'nin en fırtınalı dönemlerinde dümeni tutmaya çalışan Başbakan, bu üç yılda yorgun düştü. 14 Mart 2003'te Abdullah Gül'den devraldığı koltuğa oturan Erdoğan bu süreçte yoğun bir tempoya girdi.

YATAĞA DÜŞÜREN SÜREÇ
Sağlığına özen gösteren, sigara içmeyen, sağlıklı besinler tüketen, hatta özel çaylar içen Başbakan Erdoğan, yoğun tempoya dayanmaya çalışıyordu. Ancak direnmesine karşın fiziki görünüşündeki değişiklik fotoğraflarla ortaya çıkıyordu. Erdoğan'ı yatağa düşüren sürecin işaretleri TBMM'de girdiği sağlık testinde de görülüyordu. Bu testte Başbakan'ın biyolojik yaşı 57 çıkmıştı. Oysa Erdoğan'ın gerçek yaşı 52'ydi. Ayrıca Erdoğan üç yıl içinde kilo da aldı. Başbakanın şu anki kilosu 98. SABAH, Başbakan Erdoğan'daki fiziki değişimi fotoğraflarla ortaya koydu. Açık gözle daha iyi anlaşılan ve objektiflerden de kaçmayan gerçekler fotoğraflarda çok net.

2003... Saçları daha gür ve koyu renkliydi, tepeden ve yanlardan döküldü. Bıyıkları da, saçları da beyazlaştı.

2004... Göz altlarında torbalar oluşmaya başladı. Dönem dönem artan bu torbalar aşırı yorgunluk işaretiydi.

2005.... Gözlerinde "uzağı ve yakını görememe" problemi başladı. Hayatında ilk kez gözlük kullanmaya başladı.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde