Türk erkeği yatakta en hızlı!

Türk erkeği yatakta en hızlı!

Yapılan bir araştırma da Türk erkekleri, yatakya en hızlı seçildi, sadece 3.7 dakika sonra.; 'Evet, evet..'

Türk erkeği yatakta en hızlı!
16px
24px
22.12.2006 20:51
ABONE OLgoogle

Hollanda"dakİ Leyenburg Hastanesi tarafından yapılan bir araştırmada Türk erkekleri, cinsel birleşme süreleri en kısa erkekler seçildi

Dr. Marcel Waldinger"in Amerika, İspanya, Hollanda, İngiltere ve Türkiye"yi kapsayan araştırmasına göre, dünyada en hızlı boşalan erkeklerin Türkiye"de olduğu ortaya çıktı. Araştırmaya göre Türk erkekleri sekse başladıktan sadece 3.7 dakika sonra boşalıyor. Dünya genelindeki erkeklerin ortalaması ise 5.4 dakika.

Waldinger ayrıca, son aylarda erken boşalmaya karşı geliştirilen ilacın klinik deneylerde seks süresini 4 kat uzattığı yolunda çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ileri sürdü. Waldinger"e göre kalıcı erken boşalma problemine sahip erkekler sadece yüzde 1 ila 5 arasında. Doktor, erken boşalma problemi çeken erkeklerin oranının yüzde 33"lere vardığını ancak bunun psikolojik tedaviyle giderilebilecek bir rahatsızlık olduğunu da belirtti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde