Nihat resmen Villarrealli

Nihat resmen Villarrealli

İspanya'nın Real Sociedad takımından Villarreal'e transfer olan Nihat Kahveci, "Artık İspanya'da da bir kupa kazanmak istiyorum" dedi.

Nihat resmen Villarrealli
16px
24px
18.05.2006 17:22
ABONE OLgoogle

Villarreal takımının maçlarını oynadığı El Madrigal Stadı'nda basına tanıtılan Nihat, "Beşiktaş'tayken sezon boyunca kupalardan birini hep kazanırdık. Real Sociedad'da 4.5 yıl içinde, bir kere lig kupasına çok yaklaşdıysak da hiçbir kupa kazanamadık, ama Villarreal'de bir şeyler kazanacağıma inanıyorum" şeklinde konuştu.

"Villarreal'in büyük bir takım olması ve büyük hedeflerinin bulunması buraya gelmemde öncelikli neden oldu" diyen Nihat, sezon boyunca çok fazla kulüpten transfer teklifi aldığını ve bundan memnunluk duyduğunu, ancak artık Villarreal'e gelerek transfer haberlerini kapattığını ifade etti.

Nihat, Beşiktaş'ta 8, Real Sociedad'da 15 numaralı formayı giyerken, "Burada henüz bilmiyorum. Belki daha önce giydiği formalardaki rakamları toplar 23 numarayı alırım" dedi.

Bu arada, Nihat ile birlikte basın toplantısına katılan kulüp başkanı Fernando Roig, "Transfere Nihat ile başladık. Büyük bir futbolcu, klası ve kalitesi herkesçe bilinen bir futbolcu" şeklinde Türk futbolcudan övgüyle bahsetti.

Nihat'a oldukça ilgi gösteren Vila Real kasabası halkının "Hoş geldiniz Nihat" yazılı bir pankart asması dikkat çekti.
 

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde