Vuslat Doğan Sabancı, ABD'de aylar süren tedavisi sonrası Türkiye'ye dönüyor

Vuslat Doğan Sabancı, ABD'de aylar süren tedavisi sonrası Türkiye'ye dönüyor

Ailece tatil için gittikleri Yunanistan'da bot kazası geçirdikten sonra 8 aydır ABD'de tedavi gören Vuslat Doğan Sabancı, aylar sonra Türkiye'ye dönüyor. 

Vuslat Doğan Sabancı, ABD'de aylar süren tedavisi sonrası Türkiye'ye dönüyor
16px
24px
17.05.2024 09:21Güncelleme: 17.05.2024 09:44
ABONE OLgoogle

Toygun ATİLLA

Vuslat Doğan Sabancı ve Ali Sabancı çifti geçen yıl tatil için gittikleri Yunanistan'da geçirdikleri bot kazası sonrası ağır şekilde yaralanmıştı. 

Ali Sabancı'nın aşırı hız yaptığı ve dikkatsizce kullandığı bot, kayalıklara çarpmış, ölümden dönen çift Türkiye'de ameliyata alınmıştı. 

ABD'DEKİ TEDAVİ SONRASI AYLAR SONRA DÖNÜYOR

Türkiye'de geçirdiği operasyonların ardından Vuslat Doğan Sabancı tedavisini sürdürmek üzere ABD'ye gitmişti. 

ABD'de geçirdiği bir dizi operasyon sonrasında eski sağlığına kavuşan Vuslat Doğan Sabancı, kendisine ait sosyal medya hesabından Vuslat Doğan Sabancı "Emanet" isimli sergisi için Türkiye'ye döneceğini duyurmuştu. 

ÖZEL UÇAĞI İLE GELİYOR

Vuslat Doğan Sabancı, bu hafta sonu özel uçağı ile Türkiye'ye geliyor. 

Yakın çevresi, hem sergisi için hem de aylar sonra İstanbul'a dönecek olan Vuslat Doğan Sabancı'nın son derece heyecanlı olduğunu ifade ediyor. 

VUSLAT'IN EMANET'İ 23 MAYIS-30 HAZİRAN ARASI İZLENEBİLECEK

Vuslat Doğan Sabancı'nın "Emanet" adlı sergisi, Ebru Yetişkin'in küratörlüğünde, 23 Mayıs-30 Haziran 2024 tarihleri arasında MSGSU Tophane-i Amire Beş Kubbe Salonu'nda sanatseverlerle buluşacak. 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURMUŞTU

Vuslat Doğan Sabancı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda heyecanını ve duygularını şu sözlerle ifade etmişti:

"Geçen sene Baskı Müzesi'nde sergilenen Emanet'i İstanbul'un atmosferinde izleyici ile buluşturmak bu sergiye çalışmaya başlarken kurduğu ilk hayallerden biriydi. Çok heyecanlıyım" 

Vuslat Doğan Sabancı, sergilerinde sadece "Vuslat" ismini kullanıyor, soyadlarının tanıtımlarda yer almasını tercih etmiyor. 

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde