Penguen'den eğitime Tatlı katkı

Penguen'den eğitime Tatlı katkı

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİSAD tarafından düzenlenen Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyasına Penguen Gıda farklı bir uygulama ile katkıda bulunuyor.

Penguen'den eğitime Tatlı katkı
16px
24px
19.04.2006 17:26Güncelleme: 25.10.2023 14:54
ABONE OLgoogle

Web tabanlı teknolojileri, tüketici odaklı pazarlama araçları ile web sitesini tedarikçi ve tüketicileri ile buluşma portalı haline getiren Penguen Gıda web sitesi www.penguen.com.tr , eğlenceli ve interaktif kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek 23 Nisan’ da geleceğin büyüklerine eğlenceli bilgi ve destek kampanyası düzenliyor.

Amacı Milli Egemenlik duygusunu, Cumhuriyet Bilincini ve Atatürk sevgisini daha da aşılayabilmek olan sitedeki derslerde, ana konu Ulu Önder Atatürk ve Milli Egemenlik olan 10 soru sırası ile soruluyor.

Soruları tamamlayan tüm kullanıcılar adına T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİSAD tarafından düzenlenen Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyasına Penguen Gıda A.Ş. olarak katılımda bulunulacaktır. Katılımlar sonucunda ihtiyacı olan bir okulda Penguen Gıda A.Ş. Bilgisayarlı Eğitim Sınıfı oluşturulacaktır.

Katılımcıların adresine bir de başarı belgesi gönderilecektir. Kampanya 19 Nisan 2006 ve 19 Mayıs 2006 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde