Mali krize Paris Hilton çözümü

Mali krize Paris Hilton çözümü

Hilton otellerinin vârisinin krize çözüm önerileri politikacılardan daha mantıklı bulundu

Mali krize Paris Hilton çözümü
16px
24px
15.10.2008 09:39
ABONE OLgoogle

ABD başkanlığının Cumhuriyetçi adayı Senatör John McCain'in, “Obama, Paris Hilton ve Britney Spears gibi yapay bir ünlü” ifadesine, hazırladığı görüntülü bir parodiyle yanıt veren Paris Hilton, ikinci video klibini son ekonomik krize ayırdı

Hilton otellerinin 27 yaşındaki vârisi, 2 dakikalık klipte krize çözüm önerileri getirirken, dış politika konusunda da değerli fikirler ortaya atıyor. “Funny or Die” adlı sitede yer alan klipte, Hilton'a aktör Martin Sheen eşlik ediyor. Charlie Sheen'in de bir kısa rolü var!

HILTON, ödeme güçlüğü içinde evlerini kaybedenler için faizlerin indirilmesini öneriyor. Klibin espri öğesini ise Hilton'ın önerisinin, gerçek politik liderlerin tavsiyelerinden daha mantıklı olması oluşturuyor. Dış politika konularına da değinen Hilton, Irak'taki Amerikan askerlerinin geri çekilmesini istiyor. “Irak'ta zafer peşindeyseniz hâlâ bunu elde edemedik mi?” diye soran Hilton, “Orada demokratik olarak seçilmiş bir hükümet var ve bize çıkın dediler” diyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde