Lüks saat markası Türkiye'deki ilk butiğini Nişantaşı'nda açtı

Lüks saat markası Türkiye'deki ilk butiğini Nişantaşı'nda açtı

İsviçreli lüks saat markası Longines, İstanbul Nişantaşı’nda Türkiye'deki ilk butiğinin açılışını gerçekleştirdi.

Lüks saat markası Türkiye'deki ilk butiğini Nişantaşı'nda açtı
16px
24px
10.06.2023 08:01
ABONE OLgoogle

İsviçreli lüks saat markası Longines, Türkiye'deki ilk butiğinin açılışını şık bir davet ile duyurdu. Açılış davetinde, Longines CEO'su Matthias Breschan ve Orta ve Uzakdoğu Bölge Müdürü Patrick Aoun da onur konukları arasındaydı. Davete marka dostlarının yanı sıra ünlü isimler de katıldı. Davet, Longines marka direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ve Rotap Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bal'ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Açılış konuşmasında Longines CEO'su Matthias Breschan, İstanbullularla buluşmanın heyecanını dile getirerek şunları söyledi: "Longines olarak, İstanbul'da ilk butiğimizi açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İstanbul gibi zengin bir kültürel mirasa ve tarihe sahip olan bir şehirle köklü markamızı buluşturmak bizim için heyecan verici. Osmanlı İmparatorluğu, Longines'den özel olarak iki zaman dilimini gösteren bir saat üretmesini talep etmişti.

Longines bu talep üzerine ilk kez iki farklı zaman dilimini gösteren GMT fonksiyonlu saati üretmişti." Davet, canlı müzik performansı eşliğinde gerçekleşti. Misafirler, markanın yeni koleksiyonlarını keşfetme fırsatı buldular. Longines'in köklü geçmişi, üstün İsviçre saatçiliği ve kusursuz zanaatkarlığıyla tanınan benzersiz koleksiyonları, Türkiye'deki ilk butikte saat severlerle buluşuyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde