George Clooney ve Brad Pitt yeniden bir arada: Yalnız Kurtlar'dan fragman

George Clooney ve Brad Pitt yeniden bir arada: Yalnız Kurtlar'dan fragman

George Clooney ve Brad Pitt, Coen Kardeşlerin 2008 tarihli filminden sonra yeniden ilk kez Yalnız Kurtlar (Wolfs) filminde bir araya gelecek. Tom Holland'lı Spider Man'in (Örümcek Adam) yönetmeni Jon Watts'ın yeni filmi Yalnız Kurtlar'dan ilk fragman geldi.

George Clooney ve Brad Pitt yeniden bir arada: Yalnız Kurtlar'dan fragman
16px
24px
30.05.2024 10:29Güncelleme: 30.05.2024 10:46
ABONE OLgoogle

Ocean's serisindeki ikonik rollerinin ardından son olarak Coen Kardeşlerin 2008 yapımı Burn After Reading filminde birlikte yer alan George Clooney ve Brad Pitt, bu kez de Jon Watts'ın kaleme alıp yönetmen koltuğunda oturduğu Yalnız Kurtlar (Wolfs) filminde, iki profesyonel iş bitiriciye hayat veriyor.

Clooney ve Pitt'in kendi yapım şirketleriyle yapımcılığını da üstlendiği Yalnız Kurtlar'da (Wolfs), ikiliye Austin Abrams, Amy Ryan, Poorna Jagannathan gibi isimler eşlik ediyor.

Wolfs, bir sonraki işleri için birlikte çalışmakla görevlendirilen iki yalnız adamın hikayesini konu ediyor.

20 EYLÜL'DE SİNEMALARDA

Clooney ve Pitt'i 16 yıl sonra yeniden bir araya getiren film, 20 Eylül 2024'ten itibaren sinemalarda gösterime girecek.

 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde