Erdoğan'dan CEO'lara güvence

Erdoğan'dan CEO'lara güvence

ERDOĞAN: ZOR ELDE ETTİĞİMİZ KAZANIMLARIN HEBA EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEĞİZ.

Erdoğan'dan CEO'lara güvence
16px
24px
29.06.2006 23:31
ABONE OLgoogle

 

Yatırım Danışma Konseyi üyelerine bu kararlılığın sunulduğunu ifade eden Erdoğan, "Konsey üyelerinin geçen yılki toplantıda dile getirilen konularda öneml i ölçüde ilerleme kaydedilmesinden duydukları emnuniy eti dile getirmeleri hükümetimizin yatırı m ortamının iyileştirilmesi yönündeki kararlığını teyid etti." diye k onuştu.

Başbakan Erdoğan, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Y atırım D anışma Konseyi Toplantısı'nın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin g eride bıraktığı 3,5 yıl içinde küresel bir ekonomi olma yolunda önemli bir mesafe katettiğini dile getirdi. < /FONT>

Erdoğan, "Toplantıda da gördük ki konuklarımız Türkiye'dek i geliş meleri yakından takip ediyor. Türkiye ekonomisinin oldukça başarılı bir performans gösterdiğini ifade ediyorlar. Hiç şüphesiz Türkiye bu seviyelere kolay gelmemiştir. Türkiye'nin elde ettiği kazanımların her ne sebeple olursa olsu n h eba edilmesi asla sözkonusu olamaz. Hükümetimiz, zor elde edilen g üven ve istikrarın,kazanımların kol ayca heba edilmesine izin verm eyecek." şeklinde konuştu.

Bugün tüm dünya piyasalarında bir dalgalanma yaşandığını hatırlatan Erdoğan, b

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde