Zorlu PSM'de bu hafta açık havada film gösterimleri yapılacak

Zorlu PSM'de bu hafta açık havada film gösterimleri yapılacak

Sezon boyunca sahnelerinde dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam eden Zorlu Performans Sanatları Merkezince (PSM) Pluxee'nin katkılarıyla ve Başka Sinema işbirliği ile Vestel Amfi sahnesinde açık hava film gösterimleri düzenlenecek.

Zorlu PSM'de bu hafta açık havada film gösterimleri yapılacak
16px
24px
19.06.2024 17:27Güncelleme: 24.06.2024 09:09
ABONE OLgoogle

Zorlu PSM'den yapılan açıklamaya göre, Whitney Houston'ın şöhret basamaklarını tırmanışının ve kocası Bobby Brown ile çalkantılı ilişkisinin anlatıldığı "Whitney" filmi 22 Haziran'da, Luc Besson imzalı "Leon" 24 Haziran'da, Çin imparatoru Han Xuandi'nin tek kızının katı bir prensten kaçtığı ve Galyalılar ile iki cesur savaşçı Asterix ve Obelix'ten yardım istediği "Asterix & Obelix: The Middle Kingdom" adlı yapım ise 30 Haziran'da izleyiciyle buluşacak.

Zorlu PSM Vestel Amfi'de ayrıca açık havada konserler, çocuklar için etkinlikler, DJ setler, film gösterimleri, spor müsabakalarının yanı sıra birçok farklı kategoride etkinlikler gerçekleştiriliyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde