Terim siyasete atılıyor

Terim siyasete atılıyor

A MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRÜ FATİH TERİM MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY OLUYOR.

Terim siyasete atılıyor
16px
24px
24.06.2006 18:28
ABONE OLgoogle

Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Mehmet Ağar yılın transferini yaptı. Fatih Terim yapılacak ilk genel seçimde DYP Milletvekili adayı olarak seçmenin karşısında olacak.

Fatih Terim 'in İstanbul'dan seçimlere katılcağı ve Spordan sorumlu Bakan olma sözü aldığı da belirtiliyor.

Yılın Transferini açıklayan ilk isim Aykut Işıklar oldu: yıllarca magazin muhabirliği yapan ve yıllardır başarılı bir yazarlık çizgisi tutturan Aykut Işıklar, "Politika ve spor ile uğraşan isimler varken bu ismi ilk ben açıkladığım için gazeteci arkadaşlarımdan özür dilerim" dedi.

Işıklar istihbaratanın kaynağının çok sağlam olduğunu ve görüşmelerin gizli yapıldığını belirtiyor. Fatih Terim ile Mehmet Ağar'ın dostluklarının eskiye dayandığını belirten Aykut Işıklar şubilgileri aktardı: "Fatih Terim ile Mehmet Ağar 1970'li yıllarda geceleri birlikte dolaşırlardı. Mehmet Ağar7ın Asayişten sorumlu 2. Şube Müdürü olduğu Fatih Terim'in de Gamatasaray Kaptanı olduğu yıllar bunlar. terim antrenör olunca en büyük desteği Ağar'dan gördü. Hasta Galatabsaraylı olan Ağar her maça giderdi. Galatasaray'ın başarılı olduğu yıllarda görünmeyen başkanı o idi. Politikaya atılınca tarafsız olması gerektiğini kabul edip Galatasaray'dan uzaklaştı. 30 yıllık arkadaş olan ikilinin birlikte politika yapması da çokdoğal. Terim bana göre bu kararında haklı"

haber7

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde