Prenses Kate'ten aylar sonra ilk fotoğraf

Prenses Kate'ten aylar sonra ilk fotoğraf

İngiltere'de her yıl düzenlenen geleneksel geçit töreni Trooping the Colour başladı. Beş ay sonra ilk kez kamuoyunun karşısına çıkan Prenses Kate, tören geçidi sırasında çocukları ile birlikte at arabasında görüntülendi.

Prenses Kate'ten aylar sonra ilk fotoğraf
16px
24px
15.06.2024 13:52Güncelleme: 15.06.2024 14:07
ABONE OLgoogle

İngiltere'de her yıl düzenlenen geleneksel geçit töreni Trooping the Colour'a katılan Prensen Kate, beş ay sonra ilk kez kamuoyu karşısına çıktı. Prenses tören geçiti sırasında çocukları ile birlikte at arabasında görüntülendi. Caddeleri dolduran kalabalık Prensesi coşkuyla karşıladı.

TÖRENE KATILACAK

Prenses, tören öncesi "Bu hafta sonu ailemle İngiltere'nin resmi doğum günü törenine ve yaz boyunca birkaç resmi etkinliğe katılmayı dört gözle bekliyorum ancak henüz tehlikenin geçmediğini de biliyorum." açıklaması yapmıştı.

İyileşmek için zamana ihtiyacı olduğunu belirten Prenses Kate ile ilgili Buckingham Sarayı Sözcüsü de bir açıklama yaptı.Sözcü, "Kral, Prenses'in yarınki etkinliğe katılmasından mutluluk duyuyor ve yarının tüm detaylarını sabırsızlıkla bekliyor" diye konuşmuştu. 

NE OLMUŞTU?

Prenses Kate, ocakta karın bölgesinden bir ameliyat geçirmişti. Ameliyat nedeniyle resmi görevlerine mart sonundaki Paskalya'ya kadar ara verdiği belirtilen Middleton'ın 22 Mart'ta kanser olduğu açıklanmıştı.

Kral Charles da Prenses Kate gibi ocakta ameliyat olmuş, Kral'a şubatta kanser teşhisi konulmuştu. Yine ocak ayında Kral Charles'ın kardeşi, York Dükü Prens Andrew'ün eski eşi Sarah Ferguson'un cilt kanseri tedavisi görmeye başladığı duyurulmuştu. Ferguson daha önce de meme kanseri tedavisi görmüştü.

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde