Cemil Çiçek'ten sendikalara müjde

Cemil Çiçek'ten sendikalara müjde

Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Sendikalar Yasası'nın değişeceğini belirterek...

Cemil Çiçek'ten sendikalara müjde
16px
24px
05.05.2008 18:35
ABONE OLgoogle
Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Sendikalar Yasası'nın değişeceğini belirterek, kanunun değişmesiyle sendikalara üyelikte noter şartının kaldırılacağını bildirdi.

Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın içeriğine ilişkin açıklamalarda bulundu. Toplantıda, ekonomik ve sosyal konuları ele aldıklarını bildiren Bakan Çiçek, silahlarda kullanılacak maddeleri kontrol altına alacak bir çalışma yürüttüklerini kaydetti.

Cemil Çiçek, Sendikalar Yasası'nın ele alındığına işaret ederek, söz konusu kanunda bir dizi değişikliğe gideceklerinin müjdesini verdi. Sendikalara üyelikte yaş sınırının alta çekileceğine temas eden Bakan Çiçek, "Sendikalara üyelikte noter şartı kaldırılıyor" dedi.

Cemil Çiçek, tarımsal desteği de yeniden gözden geçireceklerini vurgularken, bununla ilgili bir toplantı gerçekleştirileceğini belirtti.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde