Aziz Yıldırım'dan haber var

Aziz Yıldırım'dan haber var

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek abisinin durumu ile ilgili bilgi aldı

Aziz Yıldırım'dan haber var
16px
24px
04.07.2011 17:24
ABONE OLgoogle

Futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek abisinin durumu ile ilgili bilgi aldı. Aziz Yıldırım'ın henüz ifadesinin alınmasına başlanmadığı öğrenildi.

Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelen Acar Yıldırım'a Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyesi Nihat Özdemir e şlik etti. Acar Yıldırım herhangi bir açıklamada bulunmazken, Nihat Özdemir, "Kulüpten gereken resmi açıklama yapıldı. Bunun dışında bir şey söylemek doğru olmaz" dedi.

Operasyonda el konulan bazı araçlar da Emniyet Müdürlüğü otoparkına çekildi. İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde gözaltına bulunan sanıkların ifadesinin alınması işlemlerine başlanırken, Aziz Yıldırım'ın henüz ifade vermediği öğrenildi.

Gruplar halinde ifadesi alınan şüphelilerden işlemleri bitenlerin yarın mahkemeye sevk edilmesi bekleniyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde