Atlasjet Havayolları Tokat seferlerini başlatıyor

Atlasjet Havayolları Tokat seferlerini başlatıyor

Türkiye'nin ilk IATA üyesi havayolu olan Atlasjet Havayolları Tokat halkını fabrika çıkışlı yeni uçaklarla uçuracak. İlk seferler CRJ 700 olarak bilinen sıfır uçaklarla yapacak şirket Tokat-İstanbul seferleri ile ilk uçuşuna başlayacak.

Atlasjet Havayolları Tokat seferlerini başlatıyor
16px
24px
06.04.2006 12:14Güncelleme: 27.10.2023 14:24
ABONE OLgoogle

Tokat'ın hava ile buluşması haftanın altı günü devam edecek. Firma yetkilileri, ileri bir tarihte düşündükleri seferleri bir ay geri çekerek 16 Nisan'da uçuşlara başlama kararı aldı. Atlasjet hafta içi her gün hafta sonu Pazar günü Tokat-İstanbul karşılıklı tarifeli seferler yapmayı planlıyor. 15 Mayıs'ta başlanması düşünülen, ancak Tokat halkının yoğun ilgisi ve isteği sonucunda 16 Nisan'da uçmaya karar veren firma yetkilileri, Tokat semalarında boy gösterecek.

İstanbul'dan Tokat seferlerinde Atlasjet Havayolları yolcuları, hafta içi her gün İstanbul'dan Tokat'a 08.50, Tokat'tan' İstanbul'a ise 10.40 sefer saatlerinde kalkan uçaklar için biletlerini alarak uçabilecekler.

Sivas'ta kapatılan hava yolu nedeniyle oradaki vatandaşların mağdur olmamaları için ücretsiz servis kalkışı yapılacak. Ayıca, Atlasjet, Turhal, Erbaa, Zile, Niksar'dan ve Tokat merkezden, Tokat Havalimanı'na ücretsiz otobüs seferleri yapacaklar.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde