Artık Türkiye'nin de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Platformu var

Artık Türkiye'nin de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Platformu var

Türkiye'de gerçekleştirilen kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin bir arada görülebileceği online platform KurumsalSosyal.com açıldı.

Artık Türkiye'nin de Kurumsal Sosyal Sorumluluk Platformu var
16px
24px
27.03.2006 21:14
ABONE OLgoogle

Şirket, sivil toplum kuruluşu ve üniversitelerin kurumsal sosyal sorumluluk projeleri, portalda ücretsiz yayınlanacak.

Türkiye'de gerçekleştirilen kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin bir arada görülebileceği online bir platform olan KurumsalSosyal.com açıldı. Sitenin içeriğinde, şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle ilgili proje özetleri, proje fotoğrafları ve bu projelere ait basın bültenleri yer alacak. Site üzerinden, projelerle ilgili etkinlik takvimlerine de ulaşılabilecek.

KurumsalSosyal.com'la, proje yürütmekte olan veya ilerde proje geliştirmeyi hedefleyen kurumlar için mevcut uygulamaları görebilecekleri bir platform olmak ve gerçekleştirilen projelerin bilinirliğini artırmak amaçlanıyor. Bir diğer hedef de, günümüzde sürdürülebilir kalkınmanın en önemli unsurlarından olan kurumsal sosyal sorumluluk projeleri hakkındaki farkındalığın artmasına katkıda bulunmak.

İçerikte yer alacak projeler, sadece şirketlerin KurumsalSosyal'e gönderdikleri metinlerden oluşacak. Şirketler projelerini, sitede yer alan "proje ekle" bölümüne tıklayarak gönderebilecek. Ziyaretçiler, ücretsiz üyelik sayesinde, KurumsalSosyal.com'deki projelerden ve mevcut projeler hakkındaki gelişmelerden, kendilerine gönderilecek e-bültenler aracılığıyla haberdar olabilecek.

KrumsalSosyal.com'dan, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi almak isteyen, konuyla ilgili Türkiye'deki gelişmelerden haberdar olmak isteyen her kişi ve kurum faydalanabilir.
 
Bilgi için:
 
Can Çetegin
 
Tel: 0216 450 02 30 (pbx)

Faks: 0216 450 30 88

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde