Anelka, Yıldırım'ın kabusu oldu!

Anelka, Yıldırım'ın kabusu oldu!

ANELKA'NIN HANGİ SÖZÜ FENERBAHÇE BAŞKANI AZİZ YILDIRIM'I ÇILGINA ÇEVİRDİ.

Anelka, Yıldırım'ın kabusu oldu!
16px
24px
17.08.2006 16:46
ABONE OLgoogle

Fransa’nın en çok izlenen kanalı TV 5’e konuşan Anelka, hayatındaki en büyük hatanın F.Bahçe’ye gelmek olduğunu itiraf edince Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın adeta öfkeden çıldırdığı ileri sürüldü.

Deneyimli golcünün bu cümlesini arkadaşlarıyla geçirdiği bir akşam yemeğinde öğrenen Başkan Aziz Yıldırım’ın küplere bindiği söyleniyor.

İstanbul’dan ayrılmak istediğini birçok kez dile getiren Anelka, antrenmanlara çıkmamanın yanı sıra sözleri ve davranışlarıyla da bunu açıkça belli ediyor. Başarılı futbolcunun bu hali, ilk başlarda; kendisini isteyen Portsmouth’un bir oyunu olarak yorumlanmıştı.

Huzursuzluklarla dolu günler geçirerek kendisini sattırmayı planlayan Anelka’nın, çalışmalara da katılmayarak 20 milyon Euro olan bonservis bedelini Portsmouth adına 7 milyon Euro’ya düşürmeyi amaçladığı iddia edilmişti.

Yaşanan son olayın Aziz Yıldırım’ın sabrını taşırdığı bildirildi. Gittiği her takımda ‘sorunlu oyuncu’ profili çizdiği vurgulanan Anelka’yla alakalı olarak Yıldırım’ın da sert bir tavır aldığı kaydedildi. Yıldırım, “Ben oyuna gelmem, F.Bahçe’yi de kimsenin oyununa alet etmem.” diyerek, sözlerine şöyle devam etti: “Gerekirse kenarda oturturum; ama istediğim fiyat getirilene kadar onu bir yere bırakmam. Ona kiminle uğraştığını öğretirim.”

TV 5’deki açıklamalarında F.Bahçe’den mutlaka ayrılmak istediğininbelirten Anelka, “Bazen her şeyi göze alıp Fransa’ya kaçmayı düşünüyorum. Ne olacaksa olsun diyorum.” dedi.

Zaman

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde