Ali Kırca'nın oğlu dayak yedi

Ali Kırca'nın oğlu dayak yedi

İnternette dolaşan seks videosu nedeniyle kötü günler geçiren ünlü anchorman Ali Kırca’nın oğlu Çağdaş, tatil yaptığı Bodrum’da Gülaylar Kuyumculuk’un ortaklarından Burhan Gülay ile kavga etti. Oğul Çağdaş Kırca’nın burnu kırıldı.

Ali Kırca'nın oğlu dayak yedi
16px
24px
23.08.2006 16:22
ABONE OLgoogle

Unlü anchorman Ali Kırca, sanal alemde dolaşan seks videosu nedeniyle yaşadığı zor anların ardından bu kez oğlu Çağdaş Kırca’nın kavgasıyla sarsıldı. Kırca’nın burnunun da kırıldığı olay şöyle gelişti: Bodrum’da tatil yapan Kırca, yemek sırasında Gülaylar Kuyumculuk’un ortağı Burhan Gülay’ın masasındakilerden çakmak istedi.

Kırca, aldığı çakmağı hızlı bir şekilde geri attı. Bunun üzerine sinirlenen masadakiler ile Kırca arasında tartışma çıktı. Kırca küfürler etmeye başlayınca, masada bulunan Gülay ve arkadaşları Kırca’yı feci şekilde dövdü. Oğul Kırca’nın burnu kırıldı. Taraflar, kavga sonrası polis gelince uzlaşmaya vardı ve birbirlerinden şikayetçi olmadı.

Telefonla ulaştığımız Burhan Gülay olayı doğruladı. Gülay, ‘Ne kullanmış bilmiyorum ama Kırca’nın kafası iyiydi. Bizim masamıza gelip bize terbiyesizlik yaptı. Herhalde babasının düştüğü zor duruma üzülmüştü. Biz onun Ali Kırca’nın oğlu olduğunu sonradan öğrendik. Bizden özür dileyince de olay tatlıya bağlandı’ dedi.

Medyaradar.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde