Ali Kahyaoğlu yeniden seçildi

Ali Kahyaoğlu yeniden seçildi

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) 2005 yılı Genel Kurulu’nda yapılan Yönetim Kurulu seçimlerini, Ali Kahyaoğlu’nun listesi kazandı. Seçimde oy dağılımı şöyle oldu...

Ali Kahyaoğlu yeniden seçildi
16px
24px
28.04.2006 18:18
ABONE OLgoogle

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) bünyesinde yer alan en eski birlik olan İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Genel Kurulu, Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Seçimleri halen başkanlık görevini sürdüren Ali Kahyaoğlu önderliğinde hazırlanan liste kazandı. Ali Kahyaoğlu 203 oy alırken, rakip listeyi oluşturan Zuhal Mansfield, 129 oyda kaldı.

Seçim sonrası açıklama yapan Kahyaoğlu, yeni dönemde birliğin ihracatının artırılması ve yeni pazarlar yaratabilmesi için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti. Kahyaoğlu,  “Seçimler birliğimiz üyelerine hayırlı olsun. Bundan sonra madencilik adına güçlü bir lobi yaratmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

İMİB Yönetim Kurulu Üyeleri
Ali Kahyaoğlu (Vezir Madencilik), Ahmet Keleş (Simtaş Mermer), Akın Güvendik (Toprak Mermer), İhsan Bozdoğan (Ekom Eczacıbaşı), Barbaros Şatırlar (Tradex Mermer), Bilger Güneş (Verona Granit), Rüstem Çetinkaya (Tek –Mer Mermer), Mahmut Cevik (CVK Dış Ticaret), Aydın Dinçer (Tur – Er Madencilik)

İMİB Denetim Kurulu Üyeleri
Haldun Lütfullahoğlu (Toprak Madencilik), Hasan Çekiç (cempa Çekiçler Mermer Sanayi)

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde