Yıldırım: Aydınlar'a başkan ol demedim

Yıldırım: Aydınlar'a başkan ol demedim

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, adaylığı gündeme gelen eski yönetici Mehmet Ali Aydınlar ile yaptığı görüşmelerde, "Yönetime gir, sonra da kulübün başına geç" demedim dedi.

Yıldırım: Aydınlar'a başkan ol demedim
16px
24px
21.06.2006 14:30
ABONE OLgoogle

Göreve geri dönme kararı alan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, hafta sonu yapılacak olağanüstü genel kuruldaki adaylığını açıklamadan önceki günlerde, başkan adaylığı gündeme gelen eski yönetici Mehmet Ali Aydınlar ile yaptığı görüşmelerde, kulübün geleceğine yönelik konuştuklarını açıkladı. Yıldırım, "Yönetime gir, sonra da kulübün başına geç" demedim dedi.

Yıldırım, konuyla ilgili bir gazetede yer alan haber üzerine kulübün internet sitesinde açıklama yaptı. Aydınlar'a “Yönetime gir, sonra da kulübün başına geç” şeklinde teklif yapmadığını kaydeden Yıldırım, Aydınlar'dan, kulübün 100. yılında göreve devam etmesi konusunda telkinler aldığını bildirdi.

Söz konusu haberdeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını anlatan Yıldırım, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Sayın Aydınlar ile yapılan konuşmaların tamamında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün menfaatleri, aydınlık geleceği ve her ikimizin de geleceğe dönük düşünceleri yer almıştır. Benim Fenerbahçe Spor Kulübü için hiçbir koşulda kimseyle pazarlık yapmayacağım camiamız tarafından çok iyi bilinmektedir.”

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde