Vodafone’un 51 ildeki baz istasyonu ve fiber hatlarının bakım ihalesini Karel kazandı

Vodafone’un 51 ildeki baz istasyonu ve fiber hatlarının bakım ihalesini Karel kazandı

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin 51 ildeki baz istasyonları ile fiber optik hatlarının bakım ve onarım işi ihalesini Karel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kazandı.

Vodafone’un 51 ildeki baz istasyonu ve fiber hatlarının  bakım ihalesini Karel kazandı
16px
24px
12.06.2024 20:39Güncelleme: 12.06.2024 21:01
ABONE OLgoogle

Karel Elektronik’ten KAP’a yapılan açıklamada, şöyle denildi:

“Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin Ankara, Kayseri, Samsun, Adana, Diyarbakır ve Erzurum bölgelerinde yer alan 51 ildeki baz istasyonlarının her türlü bakım, onarım ve kurulum hizmetleri ile fiber optik hatlarının her türlü bakım ve onarım hizmetleri işi ihalesini kazandığımız Vodafone tarafından resmi olarak bildirilmiştir.

Bu bildirim ile sözleşme sürecine başlanacak olup, söz konusu ihale için imzalanacak sözleşme, 01.07.2024 tarihinden itibaren 3 yıl boyunca geçerli olacaktır.

İmzalanacak sözleşme birim fiyat sözleşmesi olup herhangi bir taahhüt içermemekle birlikte, iş toplamının eskalasyon verilerine de bağlı olarak yaklaşık 5 milyar TL civarında olacağı tarafımızca tahmin edilmektedir.”

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde