Ve Rumelihisarı konserleri iptal

Ve Rumelihisarı konserleri iptal

Sponsor Dagi'nin desteğini çekmesi, Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün sözleşmeyi feshetmesiyle, Rumelihisarı konserleri tamamen iptal edildi.

Ve Rumelihisarı konserleri iptal
16px
24px
18.08.2006 00:00
ABONE OLgoogle
"Dagi" ana sponsorluğunda 4 Ağustos'ta başlayan, Galip Güner'in sahibi olduğu Medyavizyon şirketinin organizasyonunu üstlendiği Rumelihisarı konserleri, bu zamana kadar hiç olmadığı kadar aksaklıklarla gündeme geldi. Sözleşmede yer alan hükümlerin yerine getirilmediği ve paralarını alamadıkları gerekçesiyle başta Nilüfer olmak üzere birçok sanatçı konserini iptal etti. Son olarak Volkan Konak ve Demet Akalın da konserlerini iptal ettiğini açıklayan sanatçılar arasında yer aldı. Yaşanan aksaklıklar nedeniyle marka güvenirliğinin zedeleneceğini düşünen ana sponsor Dagi yetkilileri de, desteğini çekme kararı aldı. Dagi,ALKIŞLARI BEBEĞİM DUYUYOR...   Üç buçuk aylık hamile olan Gülben Ergen, konser öncesi bebeği için hazırlattığı kostümle böyle poz verdi. Ergen, Bebeğim bu alkışları duyuyor dedi.çekilme nedenini, "organizatör şirketin ana sponsora taahhüt ettiği anlaşma hükümlerini yerine getirmemesi" şeklinde açıkladı. Ardından İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de anlaşmayı iptal etti.

FİNALİ GÜLBEN YAPTI
Bu tartışmalar sürerken, önceki gece Rumelihisarı'nda Gülben Ergen sahne aldı. Aynı mekânda beşinci kez sahneye çıkan ünlü sanatçı, konserinde sevenlerine hem şarkıları hem de esprileriyle muhteşem bir gece yaşattı. Ergen'i, Hisar konserinde eşi Mustafa Erdoğan'ın babaannesi Süheyla Erdoğan ve Demet Şener, yalnız bırakmadı.
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde