Ünlüler Cannes’dan döndüler

Ünlüler Cannes’dan döndüler

Bu yıl 77'ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali’ne katılan ünlü oyuncular Hande Erçel, Mert Fırat ve eşi İdil Fırat Türkiye’ye döndüler.

Ünlüler Cannes’dan döndüler
16px
24px
18.05.2024 00:19Güncelleme: 18.05.2024 00:22
ABONE OLgoogle

14 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Cannes Film Festivali’ne katılan ünlü oyuncular yurda döndüler.

Mert Fırat ve İdil Fırat, 77. Cannes Film Festivali kapsamında gerçekleşen Francis Ford Coppola’nın Megalopolis filminin prömiyerine Chopard marka dostu olarak katıldılar.

Hande Erçel ise, Megalopolis’ filminin prömiyeri için dünyaca ünlü bir mücevher markasının davetlisi olarak Fransa'nın güneyinde bulunan Cannes şehrinde bu yıl 77'ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali’ne katıldı. 

Oyuncu Hande Erçel, Cannes dönüşünde havalimanında muhabirlerin sorularını yanıtladı:

“Cannes’da çok güzel tepkiler aldım. Böyle bir şeyin içerisinde yer alıyor olmak bile çok özel.”

Erçel’in fotoğrafına Afra Saraçoğlu’nun ‘çok çok iyi’ yorumuna ise “bende onu çok beğeniyorum. Çok tatlı bir yorum atmış” ifadelerini kullandı.

Oyuncu çift Mert ve İdil Fırat da Cannes dönüşünde duygularını paylaştılar. İdil Fırat, rüzgar gibi geçtiğini ifade ederken Mert Fırat ise İdil’le birlikte ilk Fransa ziyaretlerinin olduğunu söyledi. İdil Fırat Cannes sonrası duygularını şu sözlerle açıkladı:

“Çok güzel geçti. Hakikaten büyüleyiciydi. 10 dakika ayakta alkışlandı salonda. Bizde tanıklık ettiğimiz için çok mutluyuz. Festival rüzgar gibi geçti. Ne olduğunu anlayamadan bitti”

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde