Ümit Zaim, deri sektöründe yaptıklarını anlatıyor

Ümit Zaim, deri sektöründe yaptıklarını anlatıyor

Deri sektörünün önde gelen isimlerinden Derimod ‘un Kurucusu Ümit Zaim, başkanlığını yaptığı Deri Tanım Grubu, Türk Derisini Dünyaya tanıtmak için yaptığı çalışmaları anlatıyor...

Ümit Zaim, deri sektöründe yaptıklarını anlatıyor
16px
24px
19.05.2006 17:04
ABONE OLgoogle

Yaklaşık 35 yıldır deri sektörü içinde yer alan Ümit Zaim’in deride moda yaratmak hayali ile 2 makinalı bir üretim bandı ile yola çıkarak kurduğu Derimod firması bugün Türk deri sektörünün lokomotif kuruluşu durumunda .

Deri Tanıtım Grubu ile güçlerini Ümit Zaim başkanlığında birleştiren Deri Sanayicileri, Türk derisini iç ve dış pazarda tanıtmayı amaçlıyorlar. Hem dünyada hem Türkiye’de Türkiye denince akla Derinin gelmesini sağlamayı ve bu algılamayı kuvvetlendirmeyi amaçlıyorlar.

Deri sektöründe ilklerinin yaratıcısı olarak tanınan Ümit Zaim, 24-25 Mayıs tarihinde Eduplus Eğitim Danışmanlık tarafından Maslak Princess Otelde düzenlenecek olan III.Liderlik Zirvesi kapsamında Deri Tanıtım Grubu ile yaptıkları çalışmaları katılımcılara anlatacak. Tanıtımlar kapsamında ünlü simalar ve önemli iş adamlarıyla gerçekleştirilen çalışmaları bu zirvede katılımcılarla paylaşacak olan Zaim, uzun yıllara dayanan deneyimlerini ve lider bir kuruluş yaratma öyküsünü de dinleyicilere aktaracak.

Kayıt ve detaylı bilgi için [email protected] ve 0216 658 67 68

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde