Ülker Grubu'nun iletişim koordinatörü Ali Doğan oldu

Ülker Grubu'nun iletişim koordinatörü Ali Doğan oldu

Ülker Grubu'nda yeni oluşturulan Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü görevine, Ülker Spor Kulübü Başkanlığını da yürüten Ali Doğan getirildi.

Ülker Grubu'nun iletişim koordinatörü Ali Doğan oldu
16px
24px
26.06.2006 11:22Güncelleme: 27.10.2023 14:25
ABONE OLgoogle

Holding İcra Kurulu Başkanı'na bağlı olarak faaliyet gösterecek olan Kurumsal İlişkiler Koordinatörlüğü, Ülker Grubu'nun Bakanlıklar, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Spor ve Eğitim Kurum ve Kuruluşları ile ilişkilerini düzenleyecek.

Ülker Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü, spora destek olmak amacıyla sosyal sorumluluk faaliyetlerini genişletecek ve Spor Okullarının açılışını gerçekleştirecek. Milli Eğitim Okullarındaki sportif faaliyetleri ve spor takımlarını desteklemek ve bilişim eğitimine yardımcı olmak da Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü'nün görevleri arasında bulunacak. Ayrıca Spor Medyası ile ilişkileri de aynı koordinatörlük yürütecek.

Ülker Spor Kulübü Başkanlığını da sürdürecek olan Ülker Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan, Ülker Grubu'nun kaynaklarını ülkesi ve insanı için seferber etmek ilkesi doğrultusunda sosyal sorumluluk projelerinin yeni dönemde de gelişerek hayata geçirileceğini söyledi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde