Türkiye'nin ilk klasik otomobil dergisi çıkıyor

Türkiye'nin ilk klasik otomobil dergisi çıkıyor

“Türkiye"nin İlk Klasik Araba Dergisi” Classic Car, yayın hayatına başlıyor…

Türkiye'nin ilk klasik otomobil dergisi çıkıyor
16px
24px
11.01.2007 13:58
ABONE OLgoogle

Türkiye"nin İlk Klasik Araba Dergisi”  Classic Car, Mart 2007 tarihi itibari ile yayın hayatına başlıyor. Classic Car, B.AY-Medya tarafından yayıma hazırlanıyor. Classic Car"ın Genel Yayın Yönetmenliği"ni Bülent Aydın yapıyor. Classic Car"ın Yayın Kurulu, koleksiyoner, müze sahibi, pilot/kullanıcı, galerici, tekniker/usta gibi klasik araba konusunda kariyer sahibi uzman kişiliklerden oluşuyor.

Classic Car"ın okuyucu kitlesi, “koleksiyoner”, “kullanıcı”, “alıcı-satıcı”, “ilgili” ve “meraklı” olarak klasik araba tutkunları hedefleniyor. Classic Car"a özel yapılan bir araştırma, Türkiye"de, hem “koleksiyoner”, hem “kullanıcı”, hem “alıcı-satıcı” ve hem de “ilgili” ve “meraklı” olarak bir klasik araba dergisinin eksikliğini yaşayan bir kitle olduğunu ortaya çıkardı.

Classic Car"da, dünyadan ve Türkiye"den klasik otomobil ile ilgili teknik haberler ve klasik otomobil kültürü ile ilgili özel yorum haberler ve özel prodüksiyon kreatif haber çalışmaları yer alacak.

Classic Car "da, “A"dan Z"ye klasik araba” konseptinin yanı sıra, okuyucu hedef kitlesinin beklentilerine bire bir cevap verecek lifestyle haber sayfaları da yer alacak.

İletişim için: Bülent Aydın

Tel: 0212. 256 72 79/0212. 361 31 24

[email protected]

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde