Türk medyası Arda Güler'in neden oynatılmadığının yanıtını bulamadı 

Türk medyası Arda Güler'in neden oynatılmadığının yanıtını bulamadı 

Arda Güler'in Portekiz maçında ilk 11'de yer almaması ile ilgili tartışmalar son hızıyla devam ediyor. Türk basının ise A Millilerin neden Arda Güler ile maça başlamadığı konusunda kafası hayli karışık.

Türk medyası Arda Güler'in neden oynatılmadığının yanıtını bulamadı 
16px
24px
24.06.2024 08:37Güncelleme: 24.06.2024 10:43
ABONE OLgoogle

Portekiz'e karşı 3-0 mağlubiyetin olumsuz yankıları ve tartışmalar bir yana, Arda Güler'in neden ilk 11'de sahaya sürülmediğinin sorusu başka bir yana... 

Maçın ardından 48 saat geçmesine rağmen Türk medyası henüz bu sorunun cevabını bulabilmiş değil. 

Patronlar Dünyası olarak biz de bugün Arda'nın neden ilk 11'de sahaya sürülmediğine dair gazetelerde çıkan birbirinden farklı o haberleri topladık. 

İşte o basındaki Arda Güler haberleri ;

AKŞAM: AĞRIDAN OYNAMADI 

Cuma günü ağrıları olduğunu söyleyen Arda'nın MR'ı temiz çıktı. Maç sabahı ağrısı devam eden genç yıldız, Çekya maçı düşünülerek riske edilmedi. 

HÜRRİYET: ARDA NEDEN YOKTU ? 

Uğur Meleke: Ben, Arda Güler'in yorgun olduğuna falan inanmıyorum. Sakatlık riski çok muğlak ifade. Bilimsel terminoloji kullanmıyorlar. Problemin ne olduğu belli değil. Elimde net bir bilgi yok ama turnuva öncesi demeçlerine bakarak Arda'yı frenleyenlerin Mehmet Büyükekşi-Hamit Altıntop cephesi olduğu kanaatindeyim. Asıl hedeflerinin Euro 2032 olduğunu söylüyorlar. Arda'yı, Kenan'ı Semih'i 2032'ye saklıyor gibiler. 

 

SABAH: ARDA'NIN MR'I TEMİZ AMA AĞRILARI VAR 

TAKVİM: ARDA GÜLER GERÇEĞİ 

Portekiz karşılaşmasına yedek başlayan Arda Güler'le ilgili gerçeğin sakatlık olduğu öğrenildi. Genç yıldızın kasığındaki rahatsızlığın 90 dakika oynamasına müsait olmadığı belirtildi. 

İSPANYOL AS GAZETESİ: Arda'nın ilk maçta ön plana çıktı. Bu da Teknik Direktör Montello'yu rahatsız etti. 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde