Sosyetik isimle ABD’de dünya evine girdi

Sosyetik isimle ABD’de dünya evine girdi

11 yıl evli kaldığı Ebru Gündeş’ten 2021’de boşanan Reza Zarrab, ABD’de kendisinden 20 yaş küçük Bursalı Dilara Altıntop ile evlendi.

Sosyetik isimle ABD’de dünya evine girdi
16px
24px
17.06.2024 18:22Güncelleme: 18.06.2024 12:33
ABONE OLgoogle

Snob Magazin'de yer alan habere göre, 11 yıl evli kaldığı Ebru Gündeş'ten 2021 yılında boşanan Reza Zarrab yeniden nikah masasına oturdu.

Haberde şu ifadelere yer verildi:

“2016 yılında banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçundan ABD'de tutuklanan ve daha sonra serbest bırakılan Reza Zarrab'ın Bursalı sosyetik Dilara Altıntop ile evlendiği söyleniyor. Çiftin, geçtiğimiz aylarda Miami'de dünya evine girdiği girdiği konuşuluyor."

Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş'ten Alara adında kızı var. 

Gündeş de bu yıl 28 Şubat’ta iş insanı Murat Özdemir’le Dubai Başkonsolosluğu'nda sade bir tören ile evlenmişti.

DİLARA ALTINTOP KİMDİR ?

Dilara Altıntop, Linkedin'deki profilinde Miami'de yaşadığını belirterek, kendisiyle ilgili şu bilgileri veriyor:  

Yakın zamanda Boston Üniversitesi'nde paralegal sertifika programını tamamladım ve burada dava ve dava yaşam döngülerinden yasal araştırma ve yazmaya kadar çeşitli yasal kavramları inceledim ve analiz ettim ve iş hukuku ve emlak planlaması da dahil olmak üzere çok çeşitli dava uzmanlıklarını kapsadım.
Resmi paralegal eğitim ve öğretimime ek olarak, iletişim becerilerim, zaman yönetimi ve çoklu görev yeteneklerim; ekip işbirliği yeteneğim ve problem çözme tutkumla birlikte beni hukuk alanında gelecekteki kariyer fırsatları için harika bir aday haline getiriyor.

AYNI ZAMANDA MİLLİ YÜZÜCÜ

Altıntop,Türkiye Milli Yüzme Takımının eski üyesi. Türkiye takımını çeşitli yarışmalarda temsil etti. Avrupa Gençlik Olimpiyat Oyunları, FINA Dünya ve LEN Avrupa Şampiyonası'nda boy gösterdi.Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski A takımı üyesi ve kadın takım kaptanı. Çok sayıda madalya kazandı ve birçok ulusal rekor kırdı. 2011 yılında Malta'nın Gzira kentinde düzenlenen ISF (Uluslararası Okul Sporları Federasyonu) Yüzme Kupası'nda dünya şampiyonu oldu.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde