Serdar Ortaç’ın What’sapp borç hattı

Serdar Ortaç’ın What’sapp borç hattı

Şarkıcı Serdar Ortaç, borç batağına girdi. 500 bin TL ödemesi olan şarkıcı, WhatsApp grubu kurarak, dostlarından borç istiyor.

Serdar Ortaç’ın What’sapp borç hattı
16px
24px
13.06.2024 10:10Güncelleme: 13.06.2024 14:08
ABONE OLgoogle

Takvim'de yer alan habere göre, alkol ve kumar alışkanlığı yüzünden zor zamanlar geçiren ve yıllardır MS hastalığıyla mücadele ettiği bilinen Serdar Ortaç, yine çok zor duruma düştü.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yapan Ortaç, alkol ve sigarayı bıraktığını duyurmuştu. Ama yine uslu durmamış ve sahnesine sarhoş çıkmıştı.

Hatta seyirciler Ortaç'ın bu görüntüsü karşısında isyan edip, bilet paralarını istemişti. Hal böyleyken Ortaç'ın, maddi anlamda da dibi gördüğü ve bu durum karşısında eşinden, dostundan, arkadaşlarından para istediği öğrenildi.

DOSTLARINDAN KİMSE İNANMADI

500 bin TL borcu olduğu öğrenilen Serdar Ortaç, bu miktarı bir kişiden alamayacağını anlayınca formülü başka türlü aradı.

WhatsApp üzerinden bir grup kuran Ortaç, bu gruba tanıdığı kim varsa ekledi. Gruba, evine haciz geleceğini ve 500 bin TL ödemesi olduğunu yazan Ortaç'a kimse inanmadı.

Gruptakiler, "Ortaç'ın telefonu ele mi geçirildi?" derken ünlü sanatçı çareyi ses kaydı atmakta buldu.

Ortaç, ses kaydında şunları söyledi:

"İnanmıyorlar benim olduğuma o yüzden sesli mesaj atıyorum. 5'er 5'er toplayacağım herkesten, 500 Bin TL borcu ödeyeceğim"

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde