Sanatın kalbi bu müzayedede atacak: Teoman'ın efsane gitarı da satışta

Sanatın kalbi bu müzayedede atacak: Teoman'ın efsane gitarı da satışta

Bosphorus Art Society (B.A.S.), 8 Temmuz Pazartesi günü saat 21.21’de, ‘Cash on the Table’ markası altında online olarak gerçekleştireceği özel müzayede sanatseverleri ve koleksiyonerleri buluşturacak.  Bu özel etkinliğin en dikkat çekici parçası ise rock müziğin efsanevi ismi Teoman’ın 30 yıl boyunca tüm bestelerini yaptığı ikonik gitarı olacak. Teoman’ın müzayede de yer alacak efsanevi gitarının satışından elde edilen gelir çocuk esirgeme kurumuna bağışlanacak.

Sanatın kalbi bu müzayedede atacak: Teoman'ın efsane gitarı da satışta
16px
24px
08.07.2024 15:04Güncelleme: 09.07.2024 10:30
ABONE OLgoogle

 

Müzayedede, multidisipliner sanatçılar ve ünlü isimlerin eserleri de yer alacak. Sadece müzik değil resim sanatında da kendini kanıtlamış Mercan Dede, ünlü tiyatrocu ve oyuncu Güven Kıraç’ın eserlerinin yanı sıra Beyazıt Öztürk portreleri ilk kez sanatseverlerle buluşacak. Müzayede de ayrıca Sinan Çetin’in renk yeteneğiyle dolu çalışmaları, Abdullah Oğuz’un eserleri, Can Bonomo’nun şiirleri, yazıları ve şarkıları kadar güzel resimleri ile Alinur Velidedeoğlu’nun 3 metrelik krom tabloları sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Müzayede de ayrıca dünyaca ünlü tasarım ve dizayn markalarının özel parçaları da yer alacak. Bu markalar arasında Philip Starck, Karim Raşit, Kartell, Harley Davidson, Vestaboard, Corvette, McIntosh, Nakamichi, Hermes, Norman Foster, Eames, Cini Boeri, Shiro Kuramata, Gerrit Rietveld, Patricia Urquiola, Carlo Constantini ve Keith Haring bulunuyor.

Müzayede, 8 Temmuz Pazartesi akşamı saat 21.21’de www.cashonthetableauction.com adresinden online olarak gerçekleşecek. Müzayedeye katılmak ve eserler hakkında detaylı bilgi edinmek için www.cashonthetableauction.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

B.A.S. HAKKINDA

Bosphorus Art Society (B.A.S.), sanatın iyileştirici gücüne inanan ve bu gücü yaymak için çalışan bir platformdur. B.A.S., farklı disiplinlerden sanatçıları ve farklı dönemlerden tasarımları bir araya getirerek, sanatseverlere özgün ve ilham verici deneyimler sunmayı amaçlamaktadır. Cash on the Table Art and Design Müzayedesi, B.A.S.'nin ilk online müzayedesidir ve sanat dünyasına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflemektedir.

patronlarduyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde