Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu gündemden düşmüyor... Bu kez evliliği olay oldu

Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu gündemden düşmüyor... Bu kez evliliği olay oldu

LinkedIn hesabı üzerinden Patiswiss marka küflenmiş çikolataları paylaşan müşterisine, hakaret eden CEO Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu’na sosyal medyadan çığ gibi tepki yağdı. 

Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu gündemden düşmüyor... Bu kez evliliği olay oldu
16px
24px
22.04.2024 12:48Güncelleme: 22.04.2024 12:51
ABONE OLgoogle

CEO Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu'nun genç eşinden boşanıp, kendisinden 40 yaş büyük Karel Elektronik'in sahibi Sinan Tunaoğlu ile evliliği de olay olmuştu.                                                                                                                                                                

Bir tüketici LinkedIn’da marketten aldığı Patiswiss markalı çikolatanın küflendiğini paylaşarak satın aldığı çikolata markasının CEO’sunu paylaştığı gönderiye etiketlemişti. 

Bunun üzerine sinirlenen Patiswiss CEO’su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, çikolatalarının küflenmeyeceğini belirterek önce suçu vatandaşa attı, ardından paylaşımı yapan vatandaşa hakaretler edip tehditler savurdu.
Tunaoğlu, yaptığı paylaşımda vatandaşın karşısında kendilerinin ve binlerce şubesi olan Migros marketin olduğunu belirterek, satın alınan ürünlerin asla küflenmeyeceğini iddia etti.

Küflenme iddialarını yalanlayan CEO, bu durumun oluşmuş olmasını ise vatandaşın evindeki nem oranına bağladı. Küf iddialarının prim yapılmak için ortaya atıldığını iddia eden Tunaoğlu, herkesin ürününü arkasında olduğunu ve avukatların kendisi ile iletişime geçeceğini söyledi.

Tunaoğlu, “Ayrıca! Bize böyle bir durum olsa söyler telafisini istersin! Karşında senin dev MİGROS ve biz varız. Herkes ürünün öyle arkasındaki! Haydi size kolay gelsin. Avukatlarımız iletişime geçecektir sizinle ama ben kendi işimi kendim çözmeyi severim” ifadelerini kullandı. Patiswiss şirketi daha sonra özür metnini, "Patiswiss markası olarak ürünlerimizin raf ömrü boyunca taze ve sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlamak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Her geri bildirimi, ürünlerimizi geliştirmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Müşterimizin yaşadığı olumsuz deneyimden dolayı derin bir özür diler, sorunun çözümü için elimizden geleni yapacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz" sözleriyle yayınladı.

KOCASINDAN BOŞANIP 40 YAŞ BÜYÜK CEO İLE EVLENDİ
Patiswiss CEO'su Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu’nun Karel Elektronik sahibi Sinan Tunaoğlu ile evli olduğu öğrenildi.
Hatta öyle ki iddialara göre Elif Aslı o dönemde Karel Elektronik’te Savunma Üretim Baş Mühendisi pozisyonunda çalışıyor. Kendisinden 40 yaş büyük Sinan Tunaoğlu ile orada tanışıp, genç kocasından boşanıp evlenmişti. 

CEO ELİF ASLI’DAN GENÇ KIZLARA ERKEK TAVSİYESİ
Eşi Sinan Tunaoğlu ile sık sık aşk paylaşımları yapan Elif Aslı’nın bir gönderisinde de “Dünya'daki en şanslı kadınlardan biriyim. Yine gelsek dünyaya tek şartımız olurdu beraber yaşamak. Beraber ölmek. Lütfen size değer vermeyen, insan olamayan erkeklerden hemen uzaklaşın. Özellikle genç kızlar, saygı, sevgi ve kendini yetiştirmiştik her şeyden önemli. Unutmayın” ifadelerini kullanması sosyal medyada sıklıkla eleştirildi.

İLK HAMLE MİGROS VE CARREFOURSA’DAN GELDİ
Küflü çikolata satışı, CEO Elif Aslı’nın müşterisine hakaret içerikli mesajının ardından gözler ürünlerin satıldığı BİM, Migros ve CarrefourSA marketlere çevrildi.

CarrefourSA ve Migros sanal marketlerinde ürünler satışa kapatıldı.
patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde