O artık çapkın erkek avlayacak

O artık çapkın erkek avlayacak

80'lerin en ünlü sinema oyuncularından biri olan Serpil Çakmaklı, sevgilisiyle bir dedektiflik bürosu kurdu. Çakmaklı, Soner isimli eski bir polis olan erkek arkadaşıyla çapkın kocaların peşine düşecek.

O artık çapkın erkek avlayacak
16px
24px
25.07.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Bir zamanlar Türk sinemasında üç isim vardı; Ahu Tuğba, Banu Alkan ve Serpil Çakmaklı. Şimdilerde Ahu ve Banu televizyon kanallarında özel hayatlarını sergileyerek adlarını gündemde tutmaya çalışırken üçlünün esmeri Serpil Çakmaklı ise dedektifliğe soyundu.

Türk sinemasında bir döneme damga vuran Ahu Tuğba, Banu Alkan ve Serpil Çakmaklı hâlâ ilgi odağı. Tuğba ve Alkan'ın özel hayatları televizyon programlarında gündeme gelirken Banu Alkan'la çevirdiği 'Bu İkiliye Dikkat' adlı filmi yıllarca konuşulan Çakmaklı farklı bir mesleğe yöneldi. Sadece seksapeli değil 'Yılanların Öcü', '14 Numara', 'Yürek Yarası', 'Tomruk', 'Devlet Kuşu' gibi kaliteli filmleriyle de tanınan Serpil Çakmaklı, bir süredir beraber olduğu Soner adlı eski emniyet mensubu sevgilisiyle bir dedektiflik bürosu kurdu.

ALDATAN YANDI
Gümüşsuyu'nda bir ofis kuran Serpil Çakmaklı, başvuru üzerine eşlerini aldatanları takip edecek. Çakmaklı'nın ünlülere ve önemli kişilere bodyguard da tahsis edecek olan şirketi ağustosta faaliyete geçecek. Çakmaklı, halen Bodrum'da ortağı ve sevgilisi Soner Bey ve kızı Merve Dümer ile tatil yapıyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde