Mert Alaş ve Nevbahar Koç'un 'yaza merhaba' davetine ünlüler akın etti: Ali Koç derbi sonrası gerginliğini attı

Mert Alaş ve Nevbahar Koç'un 'yaza merhaba' davetine ünlüler akın etti: Ali Koç derbi sonrası gerginliğini attı

Dün akşam Etiler'de bulunan Arkestra adlı mekanda ünlü fotoğrafçı Mert Alaş, Nevbahar Koç ile ortak olduğu alkol markası için 'yaza merhaba' daveti gerçekleştirdi. Davette eşini yalnız bırakmayan Ali Koç, derbi galibiyetini kutlarken sonrasındaki gerginliği de attı.

Mert Alaş ve Nevbahar Koç'un 'yaza merhaba' davetine ünlüler akın etti: Ali Koç derbi sonrası gerginliğini attı
16px
24px
21.05.2024 16:28Güncelleme: 13.06.2024 14:38
ABONE OLgoogle

Nevbahar Koç ile Mert Alaş'ın ortak olduğu alkol markası için toplanılan etkinliğine ünlü isimler adeta akın etti.

Mine Kalpakçıoğlu'nun sahibi olduğu ajans, partinin organizasyonuyla ilgilendi.

SERENAY SARIKAYA TÜM ESKİ SEVGİLİLERİNİ GÖRDÜ

Geceye katılan isimler arasında Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Kerem Bursin, Ece Sukan, Çağla Şikel, Deniz Bulutsuz, Edis, Berrak Tüzünataç, Taro Emir, İlker İnanoğlu, Pelin Akil, Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç gibi isimler de vardı. 

Serenay Sarıkaya, hem Çağatay Ulusoy ile hem de Kerem Bursin ile aşk yaşamıştı. Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin,aynı mekanda pişti oldu.

Sarıkaya, çıkışta sorulara yanıt vermezken, eski aşkı Kerem Bursin ise, "Serenay'a bayılıyorum. Muazzam bir insan çok da seviyorum. Çağatay ile ilk defa tanıştım, aşırı tatlı bir insan" dedi.

Yine Serenay Sarıkaya'nın eski aşkı olan Çağatay Ulusoy ise, bu soruların karşılığında, "Arkadaşlar herkes oradaydı" dedi ve güldü. Oyuncu, aracına binerek oradan ayrıldı.

DENİZ BULUTSUZ MAHKEME SÜRECİ HAKKINDA KONUŞMADI

Oyuncu Ozan Güven'in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz, Güven'e 'şiddet' davası açmıştı. Bulutsuz muhabirlerin yönelttiği mahkeme süreci hakkındaki soruları yanıtlamadan arkadaşlarıyla VİP araca bindi. 

ALİ KOÇ DERBİNİN STRESİNİ ATTI

Ali Koç ve Nevbahar Koç'un ev sahipliğini yaptığı davette eşini yalnız bırakmadı. Koç, derbi galibiyetini kutlarken, maçın stresini de partide attı. Mekan çıkışı kameralara yakalanan Ali Koç'un gergin tavırları dikkat çekti. 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde