Kayıp işadamları bulundu

Kayıp işadamları bulundu

Bolu Dağı'nda aracı uçurumdan yuvarlanan kayıp işadamı bulundu. İşte olayın ayrıntıları..

Kayıp işadamları bulundu
16px
24px
08.04.2008 08:31
ABONE OLgoogle

Bolu Dağı'nda uçurumdan yuvarlanarak yanan Mercedes'in sürücüsü işadamı ile arkadaşı bulundu. 1 Nisan'da Bakacak mevkiindeki 150 metrelik uçurumdan yuvarlanan 06 LT 099 plakalı kiralık Mercedes, taklalar attıktan sonra alev topuna dönmüştü.

Olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin söndürdüğü araç ile çevresinde yapılan araştırmada yaralı ya da ceset bulunamamıştı. Kazayla ilgili soruşturma başlatan Düzce-Kaynaşlı Jandarma ekipleri, aracın, Gebze'deki bir nakliye firmasının Ankara şubesi müdürü Volkan S. tarafından kullanıldığını ve yanında İsa K. isimli arkadaşının bulunduğunu belirledi.

ÇOK BORCUM VARDI

Cep telefonu sinyallerinden yerleri tespit edilen Volkan S. ve İsa K, Ankara'da yakalanarak Düzce'ye götürüldü. Jandarmada sorgulanan Volkan S'nin, borçları nedeniyle bunalıma girdiği, aracı uçuruma yuvarlayarak İsa K. ile ortadan kaybolduğu öne sürüldü. Volkan S. ifadesinde, otomobildeyken elindeki zippo çakmağa benzin doldurmaya çalıştığını, bu sırada elinin yandığını ve çakmağı düşürdüğünü söyledi. Volkan S, otomobilin bir anda tutuşması üzerine de içinden çıkıp uçurumdan yuvarladığını iddia etti. 2 kişinin adliyeye sevk edileceği bildirildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde