Kanyon The Times'da

Kanyon The Times'da

İngiltere'nin önde gelen yayınlarından The Times, Levent'te Eczacıbaşı ve İş Gayrimenkul yatırım ortaklığıyla kurulan Kanyon'a geniş yer verdi.

Kanyon The Times'da
16px
24px
17.08.2006 15:46
ABONE OLgoogle

Kanyon'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'deki gelişen değerler ve yeniliklerden bahseden haberde, eskiden İstanbul denilince akla ilk Kapalıçarşı'nın geldiğini, ancak Kanyon ve İstanbul Modern gibi özgün mimariye sahip binalarıyla İstanbul'un bir 21'inci yüzyıl şehri ve Avrupa kenti kimliği kazandığı anlatıldı.
   
The Times, Kapalıçarşı ile ünlü İstanbul'un, Kanyon ile Nirvana'ya ulaştığını belirtti.
   
Haberde, Kanyon'un sadece dünyanın önde gelen markalarıyla değil, mimarisiyle de dikkatleri üzerine çektiği kaydedildi.
   
ABD ve Uzak Doğu'da örnekleri bulunan alışveriş merkezleri gibi 'deneyimsel mimari' anlayışıyla tasarlanan Kanyon, üstünün açık olmasıyla ilgi topluyor.
 
Eczacıbaşı Topluluğu ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı işbirliğiyle Levent'te inşa edilen ve bir alışveriş merkezinin rahatlığıyla sokağın canlı ruhunu ve havasını biraraya getiren merkez, İstanbulluları, Türkiye'ye ilk kez 40 yeni markayla tanıştırdı.

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde