İnternette portal reklam dönemi

İnternette portal reklam dönemi

İnternet reklamcılığında öncü olmayı hedefleyerek yola çıkan portalreklam.com yayın hayatına merhaba diyor.

İnternette portal reklam dönemi
16px
24px
13.02.2008 12:24
ABONE OLgoogle

İnternet reklamcılığında öncü olmayı hedefleyerek yola çıkan Portal Reklam, www.portalreklam.com adresiyle yayın hayatına merhaba diyor.

Hayatın akışına yetişmenin zor olduğu günümüzde reklam da bu hıza ayak uydurmak zorundadır. Dolayısıyla yaratıcı tasarımlarla,  uygun bütçesiyle farkını ortaya koyan ve geniş kitlelere hitap eden Internet Reklamcılığı ön plana çıkmış bulunmaktadır. Hatta, o kadar hızlı bir gelişme ki bu, Internet hem mecra, hem de kullanım olarak 2008'de radyoyu, 2010'da ise dergiyi geride bırakacaktır.

Yedirenk İletişim Grubu'na bağlı olarak faaliyet gösterecek olan Portal reklam, reklam alan ve reklam veren kitleleri buluşturarak, marka ve firmaların rekabet koşullarında bir adım önde gitmesini sağlayacaktır.

Internet'te reklam yapmanın en kısa yolu olan www.portalreklam.com, firmalar için dikkat çekici bannerlar tasarlayarak, anlaşmalı olduğu çeşitli sektörlerde, farklı hedef kitleleri bulunan elliyi aşkın seçkin web sitesinden alan kiralayacaktır. Aynı zamanda, ücretsiz haber desteği ve tanımlanmış hedef kitlelere mailing gönderimi gibi bir çok hizmet de verilecektir. Böylece portal reklam, hız, yenilik ve kalitenin birleşme noktası olmayı hedeflemektedir.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde