İHKİB'de Orakçıoğlu kazandı

İHKİB'de Orakçıoğlu kazandı

İHKİB'DE İKİ LİSTENİN YARIŞTIĞI GENEL KURULDA ORAKÇIOĞLU'NUN LİSTESİ KAZANDI.

İHKİB'de Orakçıoğlu kazandı
16px
24px
26.04.2006 17:55
ABONE OLgoogle

Dış Ticaret Kompleksi'nde yapılan ve iki listenin yarıştığı seçimlerde, Süleyman Orakçıoğlu ve Nedim Özbek'in listeleri oylandı. Seçimde, Gülom Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Özbek 278, Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu 633 oy aldı.  Süleyman Orakçıoğlu, İHKİB olarak sektörün tüm dünyada gelişimi için seferber olduklarını belirterek, herkesi birlik ve beraberlik içinde kucaklama sözü verdi.

Orakçıoğlu, “Bu kuruma sahip çıkın bizler emanetçiyiz. Bizlere bu emaneti verdiniz ve ona yakışır şekilde taşıyacağız. Sektör için gerekli olan her şeyi yapmaya söz veriyoruz. 24 saat cep telefonlarımız açık her zaman sizlerin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

İHKİB yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Süleyman Orakçıoğlu, Sulhi Kökçe, Yaşar Acar, Yalçın Ayaydın, Ahmet Akbalık, Hüseyin Gencer, Murat Siyahi, Özkan Karaca, Kemal Güneş.”

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde