Hayrettin Ertekin fenalaştı

Hayrettin Ertekin fenalaştı

Ergenekon davası sırasında Business Channel eski patronu fenalaştı!

Hayrettin Ertekin fenalaştı
16px
24px
28.10.2008 12:05
ABONE OLgoogle

Ergenekon davasının üçüncü duruşması devam ederken, davanın tutuklu sanıklarından Hayrettin Ertekin lavaboya çıktığı sırada fenalaştı. Ertekin'e duruşma salonunun yakınında bulunan doktorlar tarafından müdahale edildi.

Duruşma devam ederken, lavaboya giden tutuklu sanıklardan Hayrettin Ertekin'in fenalaştığı ve duruşma salonu yakınında bulundurulan doktorlar tarafından kendisine müdahale edildiği öğrenildi.

Duruşma devam ettiği sırada Ertekin'in avukatı Taner Uzun mahkeme başkanı Köksal Şengün'e ulaşarak müvekkilinin içeride durumunun iyi olmadığını ve kendisine müdahale edilmesi gerektiğini belirtti. Mahkeme başkanı Şengün, duruşma salonunun yakınında hazır bulunan doktorlar tarafından Ertekin'e müdahale edilmesini istedi.

Uzun, "Müvekkilim yüksek tansiyon hastasıdır. Dün akşam da Silivri Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Daha sonra cezaevine gönderildi" dedi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde