Galatasaray'lıları barıştıran yemek

Galatasaray'lıları barıştıran yemek

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, seçimli olağan genel kurulda kendisine rakip olan başkan adayları Yiğit Şardan ve Alp Yalman ile kokteylde bir araya geldi.

Galatasaray'lıları barıştıran yemek
16px
24px
13.04.2006 22:58
ABONE OLgoogle

Bebek Otel'de düzenlenen kokteylde, başkan adayları Yiğit Şardan ile Alp Yalman, listelerinde yer alan isimlerle birlikte yer alırken, dişinden ameliyat olduğu açıklanan bir diğer aday Turgay Kıran geceye katılmadı.

Özhan Canaydın, oldukça samimi bir havada geçen kokteylde Yiğit Şardan ve Alp Yalman ile basın mensuplarına poz verirken, yaptığı konuşmada, 'Galatasaray olarak güzel bir seçim geçirdik ve şimdi yine Galatasaray için birlik, beraberlik içerisindeyiz. Yeni dönem, hep beraber işbirliği içinde geçecek. Önümüzde güzel günler var' dedi.

Alp Yalman, konuşma sırasını, 'Hiç kimse unutmasın. Hepimiz Galatasaraylıyız' diyerek geçiştirirken, seçimlerde Canaydın'ın en büyük rakibi olan Yiğit Şardan, 'Biz sadece Galatasaray için bir hizmet yarışına girmiştik ve Özhan Canaydın ile arkadaşları kazandı. Biz şimdi onlara destek olacağız' diye konuştu.

Yarış sonunda dostluklarının hiçbir şekilde etkilenmediğini dile getiren Şardan, kendisinin bir muhalefet hareketinin başında olmadığını vurgularken, 'Sonuçta, şimdi sıradan bir genel kurul üyesiyim. Bir görüşüm olursa da yönetici arkadaşlarıma iletirim' dedi.

ARKAN'DAN STAT MÜJDESİ

Galatasaray Kulübü'nde bir önceki dönemde mali işlerden sorumlu asbaşkanlık görevini üstlenen, yeni dönemde ise başkan danışmanı olan Refik Arkan, sarı-kırmızılı taraftara yeni stat müjdesi verdi. Çalışmalarda son noktaya gelindiğini belirten Arkan, 'Yakın zamanda projeyi ayrıntılarıyla kamuoyuyla paylaşacağız ve maketini de gösterebiliriz' şeklinde konuştu.  

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde