Formula 1 pilotları daha çok seks skandalına karışmalı

Formula 1 pilotları daha çok seks skandalına karışmalı

Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone, iş ve özel hayatını Daily Mail gazetesine anlattı

Formula 1 pilotları daha çok seks skandalına karışmalı
16px
24px
18.02.2008 21:48
ABONE OLgoogle
FORMULA 1'in patronu olan İngiltere'nin en zengin 10'uncu adamı Bernie Ecclestone, iş ve özel hayatını Daily Mail gazetesine anlattı. Çok ender röportaj veren, 2.2 milyar dolar serveti olan Ecclestone, 6 yıl önce geçirdiği by-pass ameliyatına rağmen emekli olmayı düşünmediğini söyledi. İşte Ecclestone'un ilginç açıklamaları:
* Bana İsviçre medyası Hobbit benzetmesi yapıyor. 1.60 metre boyundayım ama Hobbit'in ne demek olduğunu bilmiyordum. Sonradan öğrenince gerçekten Hobbit olduğumu düşünmeye başladım. Baksanıza çok kısayım. Kısa boyluların hayatta kalması için daha zeki olması lazım. Ben de öyle yapıyorum.
* Formula 1'in daha fazla ilgi çekmesi için yarış pilotlarının seks skandallarına daha çok karışması gerekiyor.
* Benden 28 yaş küçük, 28 santim daha uzun bir eşim var. Partilerden çok hoşlanıyor. Evliliğimiz boyunca bana bir kez çok kızdı, o da “Bir metresim olsun ister misin” diye kendisine sorduğumda...
* 1997'de İşçi Partisi'ne yaptığım 2 milyon dolarlık bağış skandala dönüştü. Benim Formula yarışlarında sigara reklamlarına uygulanan yasağın kaldırılması için bu parayı bağışladığım iddia edildi. Demokrasiden nefret ediyorum. Önünüzü tıkamaktan başka bir işe yaramıyor. İyi bir diktatör demokrasiden daha başarılı olur. Demokrasi İngiltere'de sadece kargaşa ve kötü uzlaşmalara yol açıyor.
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde