Fenerbahçe 4 Galatasaray 0

Fenerbahçe 4 Galatasaray 0

FENERBAHÇE, GEÇEN HAFTANINI ACISINI GALATASARAY'DAN ÇIKARDI. İŞTE GOLLER...

Fenerbahçe 4 Galatasaray 0
16px
24px
22.04.2006 19:31
ABONE OLgoogle

      1. dakika Maça Galatasaray başladı.
      2. dakika Maç gergin başladı. Luciano ile girdiği pozisyonda yerde kalan Uğur, tepki gösterdi.
      3. dakika Maçın ilk atağı Galatasaray'dan geldi. Tehlikeli gelişen atakta Ayhan cezasahası dışından sert vurdu, top az farkla auta gitti.
      4. dakika Pozisyonun hemen ardından Galatasaray, Fenerbahçe kalesine bir daha geldi. Savunmayı geçen Necati, aut çizgisine yakın yerde vurdu, top yan ağlarda kaldı.
      7. dakika Fenerbahçe cezasahasının hemen dışında frikik kazandı.
      8. dakika Kazanılan serbest vuruşu Alex kullandı, yerden giden topu Mondragon kontrol etti.
      10. dakika Fenerbahçe, sol kanatta ayağa paslarla Galatasaray cezahasına sokuldu, Ümit ortayı yaptı ama defans karşıladı.
      11. dakika Fenerbahçe, kendi yarısahasında topu kaybetti. Hakan Şükür aldığı topla cezahasına kadar sokuldu ama son anda araya Deniz girdi.
     
      FENERBAHÇE ÖNE GEÇTİ

       12. dakika Fenerbahçe'nin golü Appiah'dan geldi. Siyahi yıldız topu cezahasına kadar getirdi. Sol kanatta Tuncay'a verdi, Tuncay tekrar Appiah'a verdi. Appiah yerden ve çok sert vurdu, köşeye giden topa Mondragon engel olamadı ve Fenerbahçe derbide 1-0 öne geçti.
      14. dakika Fenerbahçe, cezasahası dışında bir serbest vuruş daha kazandı. Alex'in ortasında defans son anda topu kornere gönderdi. Kullanılan köşe vuruşunda, Galatasaray defansına çarpan top yeniden kornere gitti. Kullanılan ikinci köşe vuruşunda Nobre kafayla vurdu, Ferhat çizgi üzerinde topu çıkardı.
       15. dakika Galatasaray'da Saidou sarı kart gördü.
      17. dakika Bu pozisyonun ardından Galatasaray serbest vuruş kazandı. Hasan Şaş kullandı ama defans topu taca atarak uzaklaştırdı.
     
      ARKA ARKAYA GOLLER...

       20. dakika Fenerbahçe orta sahada topu kaptı. Tuncay soldaki Alex'e verdi. Alex ortaya Tuncay'a bıraktı. Tuncay çok sert vurdu, kaleci Mondragon çıkardı ama dönen topu boş kaleye Luciano bıraktı ve takımını 2-0 öne geçiren golü attı.
      23. dakika Galatasaray sağ kanattan korner noktasına yakın bölgede serbest vuruş kazandı. Kazanılan vuruşu Hasan Şaş kullandı, defans topu kornere attı. Hasan'ın kullandığı köşe vuruşundan sonuç çıkmadı.
       25. dakika Maçın yan hakemine itiraz eden Alex sarı kart gördü.
      27. dakika Fenerbahçe, ,ikinci golün ardından maçı rölanti tempoya alarak oyunda üstünlüğü tamamen eline geçirdi.
      29. dakika Fenerbahçe defansı, Galatasaray ataklarında forvetlerin geçmesine izin vermiyor.
       30. dakika Galatasaray'da, Uğur oyundan çıktı, yerine golcü futbolcu İLiç girdi.
      31. dakika Hasan şaş'ın ortasında Hakan Şükür yükseldi vurdu, top Rüştü'de kaldı.
       33. dakika Galatasaray'da, Hasan Şaş hakem düdük çalmadan serbest vuruşu kullandığı için sarı kart gördü. Hasan Şaş bu kartla cezalı duruma düştü.
      34. dakika Hasan Şaş'ın sarı kart görmesinin ardından yeniden kullanılan serbest vuruştan da Galatasaray forveti gol çıkaramadı.
            
      MUTLAK GOL KAÇTI...

benzer haberler
E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde