Ekonomist kadınlar, fuhuşta yakalandı

Ekonomist kadınlar, fuhuşta yakalandı

Zanlı kadınların, Türkiye'de günde en az 5 erkekle 100 lira karşılığı fuhuş yaptığı ortaya çıktı.

Ekonomist kadınlar, fuhuşta yakalandı
16px
24px
21.03.2011 22:22
ABONE OLgoogle

Adana'da ikisi ekonomist biri ise lise mezunu Gürcistan uyruklu 3 kadın fuhuş yaparken yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürl üğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri Mithatpaşa Mahallesi'nde 3 Gürcistan uyruklu vatandaşın fuhuş yaptığını belirledi. Bunun üzerine polis eve yaptığı baskında kadınları fuhuş yaparken yakaladı. Fuhuş operasyonunda yakalanan Mzia Tsulaia (47) ve Eka Makkay'ın (35) ülkelerinde İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi'nin ekonomi bölümünden mezun olduğu ve ekonomist olduğu ancak ülkelerinde fazla para kazanamadıkları için Türkiye'de günde en az 5 erkekle 100 lira karşılığı fuhuş yaptığı ortaya çıktı. Yakalanan kadınlardan Natali Janelidze'nin lise mezunu olduğu belirlendi.

Kadınlar emniyetteki sorgularının ardından önce tahlil ve tetkiklerden geçmek üzere hastaneye ardından da yurt dışı edilmek için Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne gönderildi.

Bu arada, Ahlak Büro Amirliği'nin yaptığı başka bir operasyonda ise Sait K. isimli şahsın pazarladığı Cansu C. (32) isimli bir travesti Emek Mahallesi'nde müstakil bir evde fuhuş yaparken yakalanarak gözaltına alındı. Travesti de emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde