Datça'da bir Hollywood yıldızı

Datça'da bir Hollywood yıldızı

Hollywood yıldızı Woody Harrelson, tatil için Muğla'nin Datça ilçesine geldi.

Datça'da bir Hollywood yıldızı
16px
24px
21.06.2024 10:21Güncelleme: 21.06.2024 10:38
ABONE OLgoogle

"Katil Doğanlar", "Sihirbazlar Çetesi", "Torontolu Adam" ve "True Detective" gibi yapımlarda rol alan oyuncu Woody Harrelson, Türkiye’yi ziyaret etti. Oyuncu Datça'da tatil yapıyor.

ANKA'nın haberine göre, Harrelson, akşam yemeğini Palamutbükü'nde bir restoranda eşi Laura Loulie, ailesi ve arkadaşları ile yedi. 

Harrelson, kendi teknesiyle Türkiye’nin mavi bayraklı koylarını dolaştığını ve bugün Türkiye'den ayrılacağını belirtti. 

Emmy Ödüllü ödüllü Amerikalı oyuncu Woody Harrelson, 1997 yılında "Skandalın Adı Larry Flynt" filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Jordan ve Berrett isimli iki kardeşi olan Harrelson, Lübnan Yüksek Okulu'na ve ardından İndiana'daki Henovor Koleji'ne gitti. 1985 yılında TV serisi Cheers ile oyunculuk kariyerine başladı. Owen Wilson, Wesley Snipes ve Michael J.Fox ile yakın arkadaş olan Harrelson, 'True Detective' dizisinde Matthew McConaughey ile başrolü paylaştı. "The Cowboy Way", "Scorched", "EDTv", "Kingping", "Katil Doğanlar" filmleri ile kariyerinde başarıyı yakalayan oyuncu 1990 yılında People dergisi tarafından dünyanın en güzel 50 insanından biri seçildi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde