Damat-Tween-ADV kışa hazır

Damat-Tween-ADV kışa hazır

Orka Group 26-27 Haziran tarihlerinde tüm bayilerini İstanbul Cevahir otelde ağırladı.Yeni sezon için moral depolayan DAMAT-TWEEN – ADV ailesi son satış stratejilerine karar verdi ve çok şık bir şekilde stres attı.

Damat-Tween-ADV kışa hazır
16px
24px
30.06.2005 00:00
ABONE OLgoogle

26 Haziran Cumartesi akşamı boğaz gezisiyle başlayan 2005-2006 Sonbahar –Kış DAMAT-TWEEN – ADV BAYİİ TOPLANTISI teknede yapılan kokteylle başladı, daha sonra boğazın nefis atmosferinde yapılan 2005-2006 sonbahar-kış defilesi ile yeni  DAMAT-TWEEN – ADV koleksiyonu bayilere tanıtıldı.Defilenin ardından canlı müzik eşliğinde boğaz turuna devam eden bayiler İstanbul’ un müthiş gece manzarası eşliğinde yorgunluk attılar.

 

   27 Haziran Pazar günü ise Orka Group yönetim kurulu başkanı Süleyman Orakçıoğlu , yönetim kurulu 2. başkanı Halidun Orakçıoğlu  ve genel koordinatör Osman Arar ‘ ın katılımıyla gerçekleşen  yeni sezon satış stratejileri toplantısına katılan DAMAT-TWEEN – ADV bayileri biraz işin ardından akşam yemeği için İstanbul ‘ un yeni ve en gözde mekanlarından biri olan  Sortie ye gitti.Yemeğin ardından müzik eşliğinde eğlenen bayiler İstanbul ‘un büyüsüne kapıldı ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar  stres attı.

 

       DAMAT-TWEEN – ADV markalarının 2005 -2006  sonbahar-kış sezonunda   yeni satış stratejileri sayesinde her zamankinden daha geniş bir satış gamına ulaşacağını ve yeni sezon koleksiyonlarıyla   çok dikkat çekeceklerini söyleyen bayiler Orka Group Toptan Satış Direktörlüğü tarafından hazırlanan bu organizasyon sayesinde yönetim kuruluyla fikirlerini paylaştı ,  işi eğlenceyi   çok şık , düzeyli bir şekilde  beraberce yaşadı ve  kış sezonuna tüm enerjileri ile hazır olduklarını gösterdiler.

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde