Bu tekneden sadece 2 adet satılacak

Bu tekneden sadece 2 adet satılacak

A1 Yatçılık tarafından satışa sunulan bu çok özel tekneye Türkiye'den sadece 2 kişi sahip olabilecek.

Bu tekneden sadece 2 adet satılacak
16px
24px
25.03.2008 15:13
ABONE OLgoogle

Deniz sporlarına ilginin her geçen gün arttığı ülkemizde, dünyanın en önemli yat firmaları da pazardaki yerlerini almak üzere temsilcilikler açıyor. Bunun son örneği İtalyan Sly markası, Ali Mütevelli'nin temsilciliğini yaptığı A1 Yatçılık işbirliği ile Türkiye pazarındaki yerini aldı. Prestij ve sağlamlığı ile ünlü İtalyan Grand Soleil'in de temsilciliğini yürüten A1 Yatçılık ilk olarak, “Avrupa'da Yılın Teknesi” seçilen Sly 42'yi satışa sundu.

Ünlü yat tasarımcıları Manco Lostuzzi ve Stefano Pastrovich'in imzasını taşıyan Sly 42, yat üreticilerinin en itibarlı ödül olarak nitelendirdiği “Avrupa'da Yılın Teknesi Yarışması”nda 2008 yılında, 12-14 metre kategorisinde birinci oldu. Ekiple ya da tek başına kulanım kolaylığı, modern çizgileri, yenilikçi ayrıntıları, performansı ve inşa kalitesi ile bu ödüle lâyık görülen Sly 42, farklı iç ve dış tasarımıyla da geçen yıl “Millenium Tasarım” ödülünü kazanmıştı. 

Ismarlama teknelere özgü karbon gövde yapısının standart olarak sunulduğu Sly 42'de yelken tutkunları için sunulan çift dümen, şık ve hafif yapı ile güvenlik ve konfor özellikleri dikkat çekiyor. Sly 42, yüksek manevra kabiliyeti ve üstün ergonomisi ile iyi bir yarış teknesi olduğu kadar, yelken tutkunlarına konforlu bir gezi imkânı da veriyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde