Beyin kanaması geçiren Ecevit yoğun bakımda

Beyin kanaması geçiren Ecevit yoğun bakımda

GATA'da beyin ameliyatına alınan eski başbakanlardan Bülent Ecevit ameliyattan çıktı. Yoğun bakıma alınan Ecevit'in uyutulduğu belirtildi.

Beyin kanaması geçiren Ecevit yoğun bakımda
16px
24px
19.05.2006 10:47
ABONE OLgoogle

Eski başbakanlardan DSP eski Genel Başkanı Bület Ecevit'in yaklaşık 4,5 saat süren beyin ameliyatı sona erdi. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, ameliyattan sonra hastane önünde bekleyen basın mensuplarına bilgi verdi. Ameliyatın sona erdiğini belirten Sezer, "Şimdi daha umutluyuz" dedi.

Ameliyatın uzun sürmesinin iyiye işaret olduğuna inandığını dile getiren Sezer'in açıklaması şöyle: "Sayın Ecevit'in ameliyatı az önce sona erdi. Yoğun bakıma alındı, uyutuluyor. Başarılı bir ameliyat geçirdiği belirtildi. Söyleyebileceklerim şimdilik bu kadar."

Ecevit'in dün Danıştay üyesi Mustafa Yücel Özbilgin'in cenazesine katılmasının rahatsızlanmasında etkisi olması ihtimalinin sorulması üzerine de Zeki Sezer, "Bilemeyeceğim. Üzülmüş, belki yorulmuştur. Ama ben bu konuda bir şey diyemem." şeklinde cevap verdi.

Sezer, Ecevit'in hastanede ne kadar daha tutulacağını bilmediğini de sözlerine ekledi
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde