Berke'den ayrıldı İtalya'dan 'irade gücü' paylaşımı yaptı

Berke'den ayrıldı İtalya'dan 'irade gücü' paylaşımı yaptı

Şubat ayında Eyüpsporlu Berke Özer ile adı aşk dedikodularına karışan Milli voleybolcu Zehra Güneş, İtalya'dan irade gücü paylaşımında bulundu.

Berke'den ayrıldı İtalya'dan 'irade gücü' paylaşımı yaptı
16px
24px
22.04.2024 15:36Güncelleme: 22.04.2024 21:34
ABONE OLgoogle

Voleybolcu Zehra Güneş'in futbolcu Berke Özer ile ilişki yaşadığı ortaya çıkmıştı.

İkiliden resmi bir açıklama gelmese de altı ay süren ilişkileri geçtiğimiz haftalarda sona erdiğine dair iddialar ortaya atıldı.

Son olarak sakatlığı için İtalya'ya tedaviye giden milli voleybolcu Zehra Güneş, antrenman yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü sporcuyu yorum yağmuruna tutan takipçileri, "Her haliyle güzel" dedi.

İtalya'da çektiği fotoğrafları da paylaşan Güneş'in 'İrade Gücü: Sınırlı bir kaynak' paylaşımı dikkat çekti.

Güneş okuduğu kitaptan alıntı yaptı:

Vermek zorunda olduğumuzu hissettiğimiz kararlar için epeyce enerji harcarız. Doğru yoldan ayrılmamak sıklıkla irade gücümüze; o kurabiyeyi reddetmemizi (en azından ikinci kurabiyeyi reddetmemizi) ya da güneşte dolaşmak varken elimizdeki işi bitirmemizi sağlayan içsel güce başvurmamıza bağlıdır. İrade gücümüzün za- gundian hepimiz hissetmişizdir. Uzun ve yorucu bir iş gününün sonunda verdiğimiz kararlar pek de sağlıklı sayılmaz çoğunlukla Kimi zaman yememiz gerekenden astiklarini ras daha fazla yerken, kimi zaman da bir işi tamamlamak yerine televizyon seyrederken buluruz kendimizi. Psikolog Roy Baumeister ve meslektaşları da, bu durumu mercek altına almak üzere kolları sıvadılar. Yaptıkları çalışmada, üzücü bir film izlettirilen gönüllülerin yarısından normalde verecekleri tepkileri vermeleri, diğer yarısından da duygularını bastırmaları istendi.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde