Bakan Unakıtan'ın Temel esprisi

Bakan Unakıtan'ın Temel esprisi

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, THY Genel Müdürü'nün basın toplantısına neden geç kaldığını öğrenince....

Bakan Unakıtan'ın Temel esprisi
16px
24px
16.04.2008 12:44
ABONE OLgoogle

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Eskişehir'de çeşitli açış törenlerine katıldı. Unakıtan ve beraberindekiler daha sonra Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli'yi ziyaret etti.

ATLASIN UÇAKLA GELSİN

Anadolu Üniversitesi ve THY arasında imzalanacak işbirliği imza törenine THY Genel Müdürü Temel Kotil'in henüz gelmediğini gören Bakan Unakıtan, Kotil'in İstanbul'dan karayoluyla Eskişehir'e hareket ettiğini öğrenince, ''THY Genel Müdürünün ne işi var kara yoluyla. Atlasın gelsin uçakla'' diye espri yaptı.

Bakan Unakıtan, imza törenine yaklaşık yarım saat geç kalan THY Genel Müdürü Temel Kotil'i görünce, ''Müdürüm neredesin? Herkes seni bekliyor. Bak basın mensuplarına ben geldiğim zaman bu kadar gazeteci yoktu'' dedi.

SALI GÜNÜ UÇUŞ VAR AMA...

Türk Hava Yolları İstanbul-Eskişehir hattı, Eskişehir'den milletvekili adayı olan Maliye Bakanı Unakıtan'ın seçim çalışmaları sırasında 9 yıl aradan sonra yeniden açılmıştı.

Türk Hava Yolları, İstanbul-Eskişehir hattını 21 Haziran 2007 tarihinde hizmete açtığı Eskişehir'e haftada üç gün uçuyor.

İstanbul'dan Eskişehir'e Salı, Perşembe ve Pazar günleri uçuş bulunuyor. Ancak İstanbul'dan kalkış saati 23:25 olduğu için Temel kotil'in uçakla gitme imkanı bulunmuyordu.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde