Aydın Doğan'ın kaçırmadığı dizi

Aydın Doğan'ın kaçırmadığı dizi

Hangi dizi, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan tarafından keyifle izleniyor.

Aydın Doğan'ın kaçırmadığı dizi
16px
24px
31.10.2008 12:55
ABONE OLgoogle

Star TV'de yayınlanan ancak yeterli reyting alamadığı için yayından kaldırılacak diziler arasında gösterilen 'Son Ağa', patrondan torpilli çıktı.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Feride Çetin'in oynadığı dizi, Ürgüp'ün iki köklü ailesi Bağcıoğulları ile Çıkrıkçıoğulları'nın birbirlerine düşmanlığı üzerine kurulu bir komedi. Dizi, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan tarafından keyifle izleniyor. Yani dizinin geleceği garanti görülüyor.

İnternethaber'in haberine göre; yıllar önce aynı olay "Bir Demet Tiyatro"nun da başına gelmişti. O yıllarda sit-com'a alışık olmayan televizyon izleyicisi Mükremin Abi ve Lütfiye Abla'yı hemen bağırlarına basmamıştı. Dizi "yayından kaldırılacaklar listesi"ne alınmıştı. O liste Kemal Uzan'ın önüne gittiğinde ise baba Uzan, "Bu diziyi kaldırmayın, onu ben seyrediyorum" diyerek "Bir Demet Tiyatro"ya ikinci bir şans vermiş ve böylece Mükremin Abi efsanesi başlamıştı.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde