Antalya’da turne ateşini yakan Ajda Pekkan’dan ‘Barbie’ esintileri

Antalya’da turne ateşini yakan Ajda Pekkan’dan ‘Barbie’ esintileri

Süperstar Ajda Pekkan, yaz turnesinin ateşini Antalya’da yaktı. Kerkisolfej Organizasyonun Kral Pop Sponsorluğunda düzenlediği etkinlikte Antalya Açıkhava’da sahne alan Ajda Pekkan, harika performansıyla sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

Antalya’da turne ateşini yakan Ajda Pekkan’dan ‘Barbie’ esintileri
16px
24px
25.05.2024 18:23Güncelleme: 25.05.2024 18:29
ABONE OLgoogle

Muhteşem yorumunun yanı sıra enerjisiyle de ayakta alkışlanan Süperstar, Burcu Sedef imzalı pembe elbisesiyle de sahne barbie esintileri yarattı.

Konser alanını tıklım tıklım dolduran hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan şarkılarını seslendiren Süperstarın, muhteşem coşkusuna ise hayranları danslarıyla eşlik etti.

Türkiye turnesine devam edecek olan Süperstar 27 Mayıs’ta Adana Çukurova Uni. Açıkhava’da, 19 Haziran İzmir Kültürpark Açıkhava’da, 24 Haziran İzmir Kültürpark Açıkhava’da, 28 Haziran’da Ankara Atılım Sahnes’inde, 8 Temmuz Bodrum Açıkhava Tiyatrosu’nde, 14 Temmuz Çeşme Açıkhava’da, 20 Temmuz’da ise Marmaris Amfi Tiyatrosu’nda sahne alacak.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde